Wie gingen u voor - maatschappelijke organisaties

 

 

Abrona "Zorginstellingen kunnen niet alleen consumeren, zij kunnen ook geven."
Nico Peelen van zorginstelling Abrona:"Het mes snijdt aan twee kanten: medewerkers ontwikkelen coachingscompetenties en tegelijkertijd kunnen zij leerlingen een goed beeld geven van de arbeidsmarkt en in het bijzonder de zorgsector. Uiteindelijk gaat het erom een juiste balans te vinden tussen halen en brengen",
Lees meer >>

Zorgorganisatie Reinaerde en ABN AMRO
Maria der Weduwe van Reinaerde "Het is onze visie dat wij als organisatie, maar ook onze cliënten, bedrijven veel te bieden hebben. Wij kunnen de talenten van onze cliënten inzetten. Zij willen ook iets terugdoen voor de maatschappij. Die ontmoeting van twee werelden willen wij stimuleren."
Lees meer >>

Woningcorporatie De Seyster Veste
Directeur Bert Roolvink: “Woningcorporatie De Seyster Veste liep al langer rond met het idee om meer vorm te geven aan Maatschappelijk Betrokken Ondernemen via een langdurig partnerschip met een maatschappelijke organisatie.
Lees meer >>

 

 

Klik hier voor inspiratie en om uw mogelijkheden te zien voor een teambuildingsdag, een goed dagje uit of partnerschap in uw plaats of regio!
Get the Flash Player to see this video.
De Zeister Beursvloer
MEMBERS LOGIN

 



Mede mogelijk gemaakt door de volgende partners:

oranjefonds